Rugsėjo 25 dienos vakaras raseiniškius lepino ne tik malonia rudeniška šiluma, bet ir nuotaikingu miesto širdyje – Maironio parke – vykusiu Europos sporto savaitei paminėti skirtu renginiu.

Tądien Raseinių kūno kultūros ir sporto centras bei renginio partneriai – Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, Raseinių rajono savivaldybė, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Raseinių rajono kultūros centras, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviras jaunimo centras, VšĮ „Atrask Raseinius“ ir Raseinių rajono jaunimo reikalų taryba – kvietė šeštadienio vakarą praleisti kitaip – aktyviai ir linksmai.

18 val. renginį pradėjome nuotaikingu „Zumba by Timeless“ šou – masine ZUMBA treniruote su Sauliumi Skambinu ir jo komanda. Nuo 19 val. norintieji galėjo išmėginti pačias įvairiausias rungtis. Neabejingų lengvajai atletikai laukė ieties metimas, šuolis su kartimi renkant taškus, bėgimas per mini barjerus. Mėgstantiems futbolą – smūgio taiklumo pratybos. Krepšinio fanai galėjo save išbandyti baudų, tritaškių metimuose bei kamuolio slalome. Kiek vėliau, sutemus, renginio dalyviai, pasipuošę šviečiančia atributika, dalyvavo šventiniame bėgime per kliūčių ruožą, kurio finiše kiekvienas bėgimo dalyvis buvo pradžiugintas atminimo dovana – simboliniu medaliu. Renginį vainikavo nuotaikingas grupės „Good Time Boys“ koncertas.

Už aktyvumą dėkojame kiekvienam renginio dalyviui, už nuoširdžią pagalbą – renginio partneriams. Tikimės, kad ši iniciatyva džiugins miestelėnus kasmet, o prasmingos bendradarbiavimo patirtys įkvėps ir kitiems prasmingiems projektams.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *