Badmintonas

Badmintonas

Raseiniuose badmintono sporto šakos pradžia yra 2008 metai Raseinių Šaltinio vidurinėje mokykloje (kūno kultūros mokytojas Egidijus Šubinas). Pirmieji sportininkai: Algirdas Spurga, Modestas Norušis, Gediminas Bakšys, Justina Eimutaitytė, Agnė Greičiūtė, Greta Laurinaitytė. 2009 m. rugsėjo 1 d. badmintonas pradėtas kultivuoti Raseinių kūno kultūros ir sporto centre (treneris Egidijus Šubinas). Nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. yra trys badmintono grupės (40 mokinių), dirba du treneriai Vida Būzienė ir Egidijus Šubinas. 2010 m. balandžio 13 d. įkurtas Raseinių badmintono klubas (klubo prezidentas Egidijus Šubinas).

Raseinių badmintonininkų pasiekimai:

Eil. Nr.

Sportininko

vardas, pavardė

Varžybų pavadinimas

Kategorija,

užimta vieta

2009 metai

1.Algirdas SpurgaJaunių badmintono turnyras ,,Kelmės taurė 2009“Vienetas – I vieta
Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ VIII-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ X-as turas (mėgėjų B grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

4-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
4-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – II vieta
VIII Pasaulio Lietuvių žaidynės (jauniai U-19)8 vieta
2.Modestas NorušisJaunių badmintono turnyras ,,Kelmės taurė 2009“Vienetas – III vieta
Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ VIII-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ X-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – I vieta
3.Karolis EimutaitisLietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

4-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
4-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – II vieta
4.Karolis LabanauskasLietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatasDvejetas – III vieta
5.Agnė GreičiūtėBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)Mišrus dvejetas – II vieta
6.Justina EimutaitytėBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – II vieta
7.Toma KisieliūtėBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – II vieta
8.Aušra VaičiulytėBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – III vieta
9.Ugnė VaitkevičiūtėBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)Dvejetas – III vieta

2010 metai

1.Karolis Eimutaitis

Badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2010“

II-as turas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2010“

III-as turas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

5-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

2.Algirdas SpurgaBadmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2010“ III-as turas (mėgėjų B grupė)Vienetas – III vieta
3.Mantas Dudoravičius5-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta

2011 metai

1.Karolis EimutaitisJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ I-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

7-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (Cj grupė)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

2.Gytis Valaitis7-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (Dj grupė)Vienetas – II vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“Dvejetas – III vieta
3.Lukas PuišysJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“Dvejetas – III vieta
4.Julija ŠpokaitėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“Dvejetas – III vieta
5.Karolina JankauskaitėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“Vienetas – III vieta
6.Nedas TaučasVaikų U-9 badmintono turnyro ,,Mūsų viltys 2011“Vienetas – I vieta

2012 metai

1.

Karolis Eimutaitis

 

Lietuvos jaunių

U-15 rinktinės narys

Lietuvos jaunių U-15 asmeninis čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvej.–I vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunimo badmintono pirmenybės

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.–III vieta

Tarptautinis turnyras ,,Vasara su plunksninuku“

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybės

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ III-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ IV-as turasDvejetas – II vieta
7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Cj grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

8-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (B grupė)Vienetas – III vieta
  2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėsDvejetas – III vieta
Klaipėdos miesto atviros jaunių-jaunimo pirmenybės

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti

Dvejetas – III vieta
2.Lukas Puišys7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 2-as etapasDvejetas – III vieta
Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybės

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.-II vieta

3.Gytis ValaitisKlaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybėsVienetas – I vieta Dvejetas – I vieta
7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ III-as turasDvejetas – III vieta
4.Deivydas MačianskasKlaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybės

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

5.Aretas StancikasKlaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybėsDvejetas – II vieta
6.Aidas TaučasJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 2-as etapasDvejetas – III vieta
7.Karolina JankauskaitėKlaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybės

Vienetas – II vieta

Mišrus dvej.-II vieta

8.Nedas TaučasKlaipėdos miesto atviros jaunučių U-11 badmintono pirmenybėsDvejetas – II vieta
9.Eivydas KriūnasKlaipėdos miesto atviros jaunučių U-11 badmintono pirmenybės

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

2013 metai

1.

Gytis Valaitis

 

 

 

 

 

Raseinių KKSC badmintono turnyras N. Kalikaitės taurei laimėti

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 4-as turasDvejetas – III vieta
Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ I-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.

Lukas Puišys

 

 

 

 

 

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 2-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas –  II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 3-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas –  III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ I-as turasDvejetas – III vieta
3.Aidas TaučasRaseinių KKSC badmintono turnyras N. Kalikaitės taurei laimėtiDvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 2-as etapasDvejetas – II vieta
Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ IV-as turasDvejetas – III vieta
4.Domantas GaidjurgisJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 3-as etapasDvejetas – III vieta
5.Emilija Kunigiškytė9-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

Dvejetas –  III vieta

6.Greta Šukutytė9-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)Dvejetas –  III vieta

2014 metai

1.Gytis ValaitisKauno žiema (sausis) – U15Dvejetas – III vieta
2014 m. Lietuvos jaunių (U-15) asmeninės babmintono pirmenybėsDvejetas – III vieta

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti (U-15)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.Greta ŠukutytėJaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 1-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ II-as turasDvejetas – II vieta
Jaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 2-as etapas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

9-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
Jaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 3-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ IV-as turasDvejetas – III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvej.– I vieta

Jaunučių (U-13) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

3.Emilija KunigiškytėJaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ II-as turasDvejetas – II vieta
9-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

9-oji Lietuvos taurė  (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

(9-oji Lietuvos Taurė)

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ IV-as turasDvejetas – III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)Vienetas – I vieta
4.Lukas Puišys

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti (U-15)

Dvejetas – III vieta
5.Kristijonas KilčauskasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)Vienetas – III vieta
6.Mantas VičasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta
10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)Dvejetas – II vieta
7.Arnas JuknevičiusJaunučių (U-11) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

8.Artūras RadavičiusJaunučių (U-11) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapasDvejetas – II vieta
9.Rugilė GaidjurgytėJaunučių (U-13) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapasDvejetas – II vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – II vieta
10.Paulina CeliešiūtėBadmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-11 amžiaus grupėDvejetas – III vieta
11.Greta ŽickytėBadmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-11 amžiaus grupėDvejetas – III vieta
12.Kristijonas KlimasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.– II vieta

Badmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-13 amžiaus grupėDvejetas – III vieta
13.Erikas StankusBadmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-13 amžiaus grupėDvejetas – III vieta
14.Justas ZybartasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– I vieta

15.Jokūbas TrakšelisRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

16.Rokas ŠebelskisRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta
17.Miglė KaupaitytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.-III vieta

18.Paulina KaupaitytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta
19.Kamilė ŠimkutėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – I vieta
20.Beatričė PilytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta

2015 metai

1.Emilija KunigiškytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.- III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)Vienetas – III vieta
Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

Vienetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaita

Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“Dvejetas – III vieta
Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.- II vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

2.Gytis ValaitisJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.- III vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ III-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)  Dvejetas – II vieta
3.Lukas PuišysJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turasDvejetas – III vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turasDvejetas – III vieta
4.Aidas TaučasJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turasDvejetas – III vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turasDvejetas – III vieta
5.Greta ŠukutytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapasDvejetas – II vieta
Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

Vienetas – II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapasDvejetas – II vieta
10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaitaDvejetas – III vieta
Badmintono turnyras U-15 ,,Europos sporto savaitė“Dvejetas – II vieta
Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“Dvejetas – III vieta
Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

Lietuvos jaunučių (U-13) asmeninis čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

6.Diana ValantinaitėJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ III-as turasDvejetas – II vieta
10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)Dvejetas – II vieta
10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaitaDvejetas – II vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turasVienetas – III vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turasDvejetas – I vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas Mišrus dvej.- III vieta
7.Justas ZybartasJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas Mišrus dvej.-III vieta
Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti  Vienetas – III vieta
10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)Dvejetas – III vieta
11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.- II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – II vieta
8.Beatričė PilytėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas  Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti  Dvejetas – III vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas  Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti  Mišrus dvej.- III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapasDvejetas – II vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas Mišrus dvej.– III vieta
9.Aistė ValantinaitėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas  Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti  Dvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapasDvejetas – III vieta
Lietuvos jaunučių (U-13) asmeninis čempionatasDvejetas – III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

10.Arnas JuknevičiusVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas  Dvejetas – III vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
11.Artūras RadavičiusVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas  Dvejetas – III vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapasDvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
12.Vidas Buivydas10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
13.Ignas Račas10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
14.Kristijonas KlimasBadmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti  Dvejetas – III vieta
10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)Dvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

15.Mantas VičasBadmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti  Dvejetas – III vieta
10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)Dvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – II vieta
Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti  Dvejetas – I vieta
11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – II vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– III vieta

16.Kristijonas Kilčauskas10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)Vienetas – III vieta
10-oji Lietuvos taurė (Dj grupė) galutinė įskaitaVienetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti  Mišrus dvej.- III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

17.Paulina KaupaitytėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.- II vieta

18.Rusnė VitkauskaitėBadmintono turnyras U-11 ,,Europos sporto savaitė“Vienetas – II vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapasDvejetas – II vieta
19.Šarūnas Jacikas11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Vienetas – II vieta
20.Smiltė MauragytėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapasDvejetas – III vieta
21.Saida MicevičiūtėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapasDvejetas – III vieta
22.Evelina KarlikauskytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapasDvejetas – III vieta
Raseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta
23.Rugilė GaidjurgytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – I vieta
24.Miglė KaupaitytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.- I vieta

25.Nojus GrigorevičiusRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – III vieta
26.Jokūbas TrakšelisRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvej.- I vieta

27.Orestas AustynasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatasDvejetas – II vieta

2016 metai

1.Emilija KunigiškytėJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

 Mišrus dvej.-II vieta

Vienetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė) Dvejetas – II vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)Vienetas – III vieta
Jaunių U-15 turnyras Raseinių badmintono klubo taurė 2016

Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

2.Greta ŠukutytėJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė) Dvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 4-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

3.Arnas JuknevičiusJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 2-as turasDvejetas – II vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turasDvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė) Dvejetas – I vieta
11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

 Dvejetas – III vieta

Vienetas – III vieta

Jaunučių U-13 turnyras ,,Badmintonas jėga“  Vienetas – III vieta
4.Artūras RadavičiusJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 2-as turasDvejetas – II vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turasDvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė) Dvejetas – I vieta
11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė) Dvejetas – III vieta
5.Evelina KarlikauskytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turasDvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Dvejetas – III vieta
11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)   Dvejetas – III vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)Dvejetas – III vieta
Jaunių U-15 turnyras Raseinių badmintono klubo taurė 2016Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-15) čempionatas  Dvejetas – II vieta
6.Beatričė PilytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turasDvejetas – III vieta
11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)   Dvejetas – III vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

7.Rusnė VitkauskaitėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turasDvejetas – III vieta
Vaikų U-11 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turasDvejetas – I vieta
12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
8.Goda LukoševičiūtėVaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turasDvejetas – III vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turasDvejetas – III vieta
9.Kristijonas Kilčauskas11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė) Dvejetas – II vieta
11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė) Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

10.Aidas Taučas11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – II vieta

Vienetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė) Dvejetas – III vieta
11.Diana Valantinaitė11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)   Dvejetas – II vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)Dvejetas – III vieta
12.Saida MicevičiūtėVaikų U-11 turnyras ,,Badmintonas jėga“Dvejetas – II vieta
12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)   Dvejetas – I vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turasDvejetas – I vieta
12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
13.Justas Balsys12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-15) čempionatas  Dvejetas – III vieta
14.Ignas Račas12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė) Dvejetas – III vieta
12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-15) čempionatas  Dvejetas – III vieta
15.Deividas Paškevičius12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Vienetas – I vieta
12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

16.Smiltė Mauragytė12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)Dvejetas – III vieta
Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
Vaikų U-12 turnyras ,,Badmintonas jėga“  Vienetas – III vieta
17.Eividas Vaitkus12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – I vieta
18.Kristijonas KlimasRaseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Mišrus dvej.- I vieta

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

19.Rugilė GaidjurgytėRaseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Mišrus dvej.- I vieta

Dvejetas – III vieta

20.Mantas VičasRaseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Mišrus dvej.- II vieta

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

21.Aistė ValantinaitėRaseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Mišrus dvej.- II vieta

Dvejetas – III vieta

22.Justas ZybartasRaseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Mišrus dvej.- III vieta

Dvejetas – II vieta

23.Laura LauraitytėRaseinių jaunių (U-15) čempionatas  Mišrus dvej.- III vieta

2017 metai

1.Rusnė VitkauskaitėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas   Dvejetas – III vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turasDvejetas – II vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 4-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.Smiltė MauragytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Dvejetas – I vieta

3.

Saida MicevičiūtėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turasDvejetas – II vieta
Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 4-as turasDvejetas – III vieta

4.

Greta ŠukutytėJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turasDvejetas – III vieta
LSD ,,Žalgiris“ atviros badmintono pirmenybės – Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – I vieta

5.Evelina KarlikauskytėJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – III vieta
12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas –  III vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

     Vienetas –  III vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turasDvejetas – III vieta
13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turas

Vienetas –  III vieta

Dvejetas –  vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

6.Arnas JuknevičiusJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – II vieta
12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – I vieta
12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
7.Artūras RadavičiusJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turasDvejetas – II vieta
8.Beatričė Pilytė12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
9.Justas Balsys12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – I vieta
12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)  Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunių (U-17) čempionatas    Dvejetas – II vieta
13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
10.Lukas Puišys12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – I vieta

11.Diana Valantinaitė12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

12.Deividas Paškevičius12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

    Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

13.Justas Pocius12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)    Dvejetas – III vieta
14.Emilija KunigiškytėRaseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas –  II vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Dvejetas – III vieta

15.Rugilė GaidjurgytėRaseinių jaunių (U-17) čempionatas   Dvejetas – II vieta
16.Kristijonas KilčauskasRaseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

17.Justina LauraitytėRaseinių jaunių (U-17) čempionatas

Mišrus dvejetas – II vieta

18.Aidas TaučasRaseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

19.Justas ZybartasRaseinių jaunių (U-17) čempionatas   Dvejetas – III vieta
13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
20.Jokūbas TrakšelisRaseinių jaunių (U-17) čempionatas   Dvejetas – III vieta
21.Justė Linkutė13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)   Dvejetas – II vieta
22.Aistė Valantinaitė13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas –  vieta

Dvejetas – III vieta

23.Ignas Račas13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

24.Gytis Valaitis13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

2018 metai

1.Lukas Puišys13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

   Mišrus dvejetas –

III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

Vienetas – III vieta        Mišrus dvejetas –

II vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N2)Vienetas  – II vieta
Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N3)

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas –

I vieta

2.Greta Šukutytė13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

   Mišrus dvejetas –

III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

II vieta

3.Smiltė MauragytėJaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 1-as turas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – II vieta
4.Aistė Valantinaitė13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)   Dvejetas – II vieta
Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – III vieta

Mišrus dvejetas –

III vieta

5.Evelina Karlikauskytė13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)   Dvejetas – II vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Mišrus dvejetas –

III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)    Vienetas – III vieta
Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 3-as turas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – I vieta
6.Justas Pocius13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – III vieta
13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – III vieta
7.Deividas Paškevičius13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – II vieta
8.Justas BalsysJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Mišrus dvejetas –

III vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Vienetas – III vieta
9.Arnas JuknevičiusJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“Dvejetas – III vieta
Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N2)

Vienetas  – I vieta

Dvejetas – I vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Vienetas – II vieta
10.Artūras RadavičiusJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“Dvejetas – III vieta
Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N2)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N3)Dvejetas – III vieta
11.Justas Zybartas13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
12.Justė LinkutėJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – III vieta
13.Klaudijus StoškevičiusBadmintono turnyras CBC Junior U-15 (N3)Dvejetas – III vieta
14.Ignas RačasBadmintono turnyras CBC Junior U-19 (N3)Dvejetas – III vieta
Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

III vieta

15.Astrėja NutautaitėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Mišrus dvejetas –

I vieta

16.Milita ZalevskytėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

III vieta

17.Domantas KaupaitisRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

III vieta

18.Emilija ElzbergaitėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas   Vienetas – III vieta
19.Loreta RadavičiūtėRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

II vieta

20.Rokas LadygaRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

II vieta

21.Mikas KropaitisRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – I vieta

Mišrus dvejetas –

I vieta

22.Adomas BardauskasRaseinių jaunučių (U-13) čempionatas   Vienetas – III vieta
23.Emilija KunigiškytėRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas –

I vieta

24.Rusnė VitkauskaitėRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – III vieta
25.Gytis ValaitisRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

II vieta

26.Jokūbas TrakšelisRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – I vieta
27.Domantas GaidjurgisRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – II vieta
28.Eividas VaitkusRaseinių jaunimo (U-19) čempionatas   Dvejetas – III vieta

2019 metai

1.Lukas PuišysBadmintono turnyras CBC Junior U-19 (N4)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Zanavyko taurė (4 etapas)Dvejetas – I vieta
2.Nojus AlijauskasJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Mišrus dvejetas –

III vieta

3.Rusnė VitkauskaitėJaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Mišrus dvejetas –

III vieta

4.Astrėja Nutautaitė14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – I vieta
14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)  Vienetas – II vieta
14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)  Vienetas – II vieta
14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Dj grupė)

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

5.Emilija Elzbergaitė14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)  Dvejetas – I vieta
14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

6.Justas Balsys14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

III vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

7.Greta Šukutytė14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

III vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

Vienetas – II vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

II vieta

8.Diana Valantinaitė14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Ds grupė)    Dvejetas – I vieta
14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Ds grupė)    Dvejetas – III vieta
14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Ds grupė)    Dvejetas – III vieta
14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Ds grupė)

    Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas –         I vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Ds grupė)

    Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –         III vieta

Kelmė International

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras C grupė (kovo 16 d.)

Dvejetas – II vieta

CBC vienetų turnyras

Vienetas – III vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras  C grupė (balandžio 13 d.)

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

II vieta

,,Zanavyko taurė‘‘ 1 etapas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –

III vieta

Hummel Badmintono Lyga 2 etapas

Dvejetas – I vieta

9.Grėtė StanaitytėKavos banko Entuziastų turnyras C grupė (kovo 16 d.)

Dvejetas – II vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras  C grupė (balandžio 13 d.)

Dvejetas – II vieta

10.Deividas Paškevičius14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)    Dvejetas – III vieta
11.Justė LinkutėJaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

12.Tomas Petrauskas,,Zanavyko taurė‘‘ 1 etapas

Mišrus dvejetas –

II vieta

Hummel Badmintono Lyga 3 etapas

Mišrus dvejetas –          II vieta

Raseiniečių pasiekimai Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio (2007-2015 m. m.) ir Lietuvos mokyklų žaidynėse (nuo 2015-2016 m. m.) finalinėse varžybose:

Mokslo metai

Bendrojo ugdymo mokykla

Užimta vieta

2007 – 2008Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

7

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

9

2008 – 2009Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

8

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

7

2009 – 2010Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

11

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

6

2010 – 2011Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

10

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

8

2011 – 2012Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

12

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

8

2012 – 2013Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (mergaitės)

14

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (berniukai)

10

2013 – 2014Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (mergaitės)

10

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (berniukai)

9

2014 – 2015Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

7

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

8

2015 – 2016Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (mergaitės)

9

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

10-11

2016 – 2017Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

6

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

8

2017 – 2018Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

4

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

7

2018 – 2019Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

6

Raseinių Šaltinio progimnazija (berniukai)

7

P. s. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius neleido dalyvauti savo sportininkams mokyklų žaidynėse.
2019 – 2020Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)Dėl COVID 19 varžybos neįvyko
Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla
P. s. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius neleido dalyvauti savo sportininkams mokyklų žaidynėse.