Tinklinis Raseinių sporto mokykloje pradėtas žaisti tik 1999metais.

Suaugusių tarpe tinklinio žaidimas buvo gana populiarus ir konkuravo su krepšiniu.Pirmiausia buvo pradėta žaisti lauko tinklinio aikštėse, o atsiradus sporto salėms , šis žaidimas persikėlė į jas.

Ankščiau tinklinis dominavo per populiarias kaimo jaunimo vasaros žaidynes, kuriose dalyvaudavo daug moterų ir vyrų komandų. Stiprias vyrų komandas suburdavo ‘Paupio” ž.ū., „Skaraitiškės” t.ū., Girkalnio gyvulininkystės kompleksas, „Kalinino’, „Ąžuolo” kolūkiai. Rajono tinklinio pirmenybėse taip pat dalyvaudavo daug komandų, iš kurių paminėtina daugkartinė rajono čempionė „Mokslo” komanda, taip pat kitos -Skaraitiškės t.ū., Girkalnio gyvulininkystės komplekso, Ariogalos „Melioratoriaus”, „Šatrijos „, „TSO” komandos.

Rajono vyrų rinktinė dalyvaudavo įvairiose respublikinėse varžybose ir turnyruose, bet svarių pergalių nepasiekė. Iš entuziastų, kurie daug prisidėjo prie šios sporto šakos populiarinimo mūsų rajone, reikėtų paminėti – Kasparą Baboną, Vitalijų Reinikovą, Antaną Barauską, Liną Linartą, Antaną Lukošių, Virgį Petrošių, Kazimierą Blinstubą, Kazimierą Pluščiauską, Vytą Dabašinską, Gintautą Balčaitį ir kt

Pirmaisiais Nepriklausomos Lietuvos metais, rajone tinklinis merdėjo. Pirmieji tinklinio atsigavimo požymiai atsirado tik 1998 m. gegužį, kai Ariogaloje buvo įrengtos dvi paplūdimio tinklinio aikštelės ir surengtos Lietuvos paplūdimio tinklinio moterų ir vyrų čempionato vienos iš etapų varžybos. Tai buvo teigiamas postūmis mūsų rajono tinklinio vystymuisi, nes „atsirado” smėlio aikštės „Lakštingalos” slėnyje prie Dubysos, Girkalnyje, Raseinių mieste. Kasmet pradėtos rengti vyrų paplūdimio tinklinio pirmenybės, kuriose dalyvauja vis daugiau entuziastų.

Padėtis pasitaisė, kai 1999 metų rudenį nutarta pradėti kultivuoti tinklinį Raseinių sporto mokykloje. Pratybas pradėjo lankyti kelios dešimtys berniukų ir mergaičių. 2002m. mokyklos berniukų komanda startavo Lietuvos sporto mokyklų pirmenybėse, atskiri žaidėjai paplūdimio tinklinio čempionatuose, atnaujintos vyrų salės tinklinio pirmenybės.

2003m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse rajonų grupėje mergaitės ir berniukai iškovojo sidabro medalius. Tai trenerių Vidos ir Antano Lukošių sunkios pradžios gero darbo įvertinimas. Tų pačių metų vasarą jaunių iki 16 metų paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtoju tapo Mantas Bartkus (žaidė poroje su kelmiškiu Arnoldu 2005 m. U-18-II vieta.(/ Barauskiu). Mokyklos auklėtinės Gintarė Dambrauskaitė ir Eglė Cėsnaitė yra tapusios ne vieno paplūdimio tinklinio turnyro nugalėtojomis ir prizininkėmis. Dar vienas požymis, bylojantis apie stiprėjančias tinklinio pozicijas tas, kad Audrius Žagužauskas yra pakviestas kandidatu į Lietuvos jaunių tinklinio rinktinę. Jaunuosius tinklinikus lydėjo sėkmė surengtame 2003 metų „Gubernijos duonos giros lygos” tinkilinio čempionate, kuriame startavo už „Žemaičio ” gimnaziją ir iškovojo bronzos medalius, 2004 m. – sidabro.

2006 m. Edgaras Balsys ir Karolis Žagužauskas  – Lietuvos jaunių U-16 paplūdimio tinklinio II vieta.

2007 m. E.Balsys ir Lietuvos rinktine tapo Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynių čempionu. 

2007 m. Arnas Rumševičius, Lukas Každailis Lietuvos jaunių U-14 paplūdimio čempionatas I-vieta, o Simona Budrytė ir Paulina Levickytė II vieta. 

2007 m. Audrius Žagužauskas ir Mindaugas Mikalauskas  – Lietuvos jaunimo sporto žaidynių paplūdimio tinklinio – I vieta, o salės tinklinio komanda  – III vieta.

2010 m. Andrėja Kenstavičiūtė ir Jomilė Bytautaitė  Lietuvos jaunių  U-14 paplūdimio tinklinio čempionato – III vieta, 2011 m. jaunių U-16 taip pat  –III vieta.

Jaunučių salės tinklinio komanda Lietuvos čempionate 2010 m.- II vieta, 2011 m.-III vieta. 2011 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynėse Ignas Sutkevičius ir Arlandas  Mantvydas paplūdimio tinklinio – I vieta.

2011 m. Arnas Rumševičius ir Gilbertas Kerpė (Kelmė) – Europos jaunių U-18 paplūdimio tinklinio  čempionate – V vieta.

2011 m. vyrų ,,KKSC Norvelita“ komanda Lietuvos tinklinio federacijos I lygos čempionatas – III vieta. , Pietvakarių asociacija I lyga – III vieta.

2011 m. Įvairioms Lietuvos jaunių tinklinio rinktinėms atstovavo šie Raseinių KKSC auklėtiniai: A.Rumševičius, Ignas Sutkevičius, Arlandas Mantvydas, Rokas Marcinkevičius, S.Budryte, Andrėja  Kenstavičiūtė, Jomilė Bytautaitė.

2012-2013 metai Raseinių tinklininkams labai sėkmingi. Iškovota 1-oji vieta pirmos lygos pirmenybėse ir iškovota teisė rungtyniauti Lietuvos aukščiausioje lygoje.