Raseinių KKSC merginų Kalėdinis badmintono turnyras

Gruodžio 5 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų vieneto kategorijos B ir C pajėgumo grupių badmintono turnyro ,,Kalėdos 2023“ varžybos.

Merginų ,,B“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Ugnė Smilgevičiūtė, 2-ąją vietą laimėjo Daniela Klimaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Ugnė Kulnytė.

Merginų ,,C“ grupės varžybose 1-ąją vietą laimėjo Augustė Bereišaitė, 2-ąją vietą – Ema Jančauskaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Meda Piekutė.

Raseinių rajono kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

Gruodžio 5 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko 2023-2024 m. m. Raseinių rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2013 m. ir jaun.) kvadrato varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komanda , antrąją vietą Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komanda ir trečiąją vietą Raseinių r. Šiluvos gimnazijos komanda.

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų kvadrato zoninės varžybos

Gruodžio 2 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2011 m. ir jaun.) kvadrato zoninės varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo Jurbarko r. Eržvilko Gimnazijos berniukų komanda, antrąją vietą Tauragės r. Žygaičių gimnazijos berniukai, trečiąją vietą Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos berniukai ir ketvirtąją vietą Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos berniukų komanda.

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato zoninės varžybos

Gruodžio 1 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2011 m. ir jaun.) kvadrato zoninės varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda, antrąją vietą Tauragės r. Žygaičių gimnazijos mergaitės, trečiąją vietą Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mergaičių komanda.

Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 varžybos

Lapkričio 27 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto salėje vyko 2023-2024 m.m. Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2011 m. ir jaun.) futbolo 5×5 varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo Raseinių Šaltinio progimnazijos berniukų komanda, antrąją vietą Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos berniukų komanda ir trečiąją vietą Raseinių r. Ariogalos gimnazijos berniukų komanda.

Lietuvos laisvųjų imtynių jaunimo ir jaunučių žaidynės

Lapkričio 25 d. Kelmėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių  jaunimo iki 20 metų (U20) ir jaunučių iki 15 metų (U15) žaidynės, kuriose dalyvavo Raseinių komanda. U20 merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Viltė Žakaitytė (55 kg.). Vaikinų grupėje trečiąsias vietas iškovojo Titas Pijoraitis (74 kg.) ir Gustas Karčauskas (79 kg.). Jaunučių U15 amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Simonas Masiulis (62 kg.), antrąsias vietas iškovojo Dovydas Janušauskas (34 kg.), Jokūbas Valinčius (41 kg.) ir Elvinas Žakaitis (57 kg.), trečiąją vietą užėmė Karolis Ruibys 41 kg.).

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninės varžybos

Lapkričio 24 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko 2023-2024 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2013 m. ir jaun.) kvadrato zoninės varžybos.

Pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Ariogalos gimnazijos pradinių klasių komanda, antrąją vietą Kelmės “Kražantės” progimnazijos pradinių klasių komanda ir trečiąją vietą Šiaulių “Sandoros” progimnazijos pradinių klasių komanda.

Raseinių rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Lapkričio 22 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko 2023-2024 m. m. Raseinių rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų (gim. 20211 m. ir jaun.) kvadrato varžybos.

Mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo mergaičių komanda, antrąją vietą Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mergaičių komanda ir trečiąją vietą Raseinių r. Šiluvos gimnazijos mergaičių komanda.

Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos berniukai, antrąją vietą Raseinių r. Šiluvos gimnazijos berniukų komanda.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro šaulės – 2023 m. respublikos jaunių komandinio ir asmeninio čempionato nugalėtojos

Lapkričio 17-18 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos jaunių (2005 m. gimimo ir jaunesni) komandiniame-asmeniniame čempionate Raseinių kūno kultūros ir sporto centro šaulės Indrė Kondrotaitė, Austėja Tolevičiūtė ir Skaidrė Kvietkutė komandinėje įskaitoje užėmė pirmąją vietą. Merginos, surinkusios 1071 tašką, aplenkė Kauno, Vilniaus, Biržų, Alytaus, Rokiškio komandas.  

Asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Indrė Kondrotaitė ir pagerino asmeninį rezultatą (371 tšk.). Austėja Tolevičiūtė užėmė penktąją vietą (352 tšk.),  Skaidrė Kvietkutė –  aštuntąją vietą (348 tšk.). Varžybose taip pat dalyvavo Milda Ulvidaitė, kuri pagerino savo asmeninį rezultatą (323 tšk.) ir užėmė 21 vietą.

Treneris Algimantas Baublys.

Nuotraukoje nugalėtojos: Indrė Kondrotaitė, Austėja Tolevičiūtė, Skaidrė Kvietkutė.

Raseinių rajono mokyklų žaidynių merginų futbolo 5×5 varžybos

Lapkričio 20 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto salėje vyko 2023-2024 m.m. Raseinių rajono mokyklų žaidynių merginių (gim. 2009 m. ir jaun.) futbolo 5×5 varžybos.

pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Ariogalos gimnazijos merginų komanda, antrąją vietą Raseinių Šaltinio progimnazijos merginos ir trečiąją vietą Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos merginų komanda.