Balandžio 13 dieną Vilniuje vyko 19-osios Lietuvos badmintono taurės Bj ir Cj grupių 2-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 117 sportininkų iš Panevėžio, Vilniaus, Kretingos, Tauragės, Kauno, Klaipėdos, Šakių ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 8 sportininkai. Raseiniškiams geriausiai sekėsi Bj grupės mišraus dvejeto kategorijos varžybose, kuriose Rusnė Stoškutė ir Dovydas Siniakovas iškovojo 1-ąją vietą, Emilis Valinčius ir Ugnė Smilgevičiūtė laimėjo 2-ąją vietą, o Ugnė Tamulytė ir Rokas Gužauskas laimėjo 3-ąją vietą. Cj grupės vaikinų vieneto varžybose Pijus Kulnys laimėjo 1-ąją vietą.

Nuotrauka: iš kairės Ugnė Smilgevičiūtė, Emilis Valinčius, Dovydas Siniakovas, Rusnė Stoškutė, Pijus Kulnys, Rokas Gužauskas ir Ugnė Tamulytė.