Praėjusį šeštadienį Raseinių specialiosios mokyklos sporto salėje sportinio azarto netrūko – vyko rajono stalo teniso pirmenybės. Stipriausi rajono stalo tenisininkai aiškinosi, kas šiuo momentu geriausias  rajone. Visą pusdienį netrūko gražių, įtemptų dvikovų. Pabaigoje dėl 3-4 vietų susikovė du vidukliškiai Valdas Antanavičius ir Tomas Navickas. Gražioje kovoje trečią prizinę vietą iškovojo Tomas Navickas. Dėl čempiono titulo susigrūmė seni varžovai Ovidijus Milašauskas ir Antanas Žibas. Įtemptą dvikovą šiais metais laimėjo Antanas Žibas ir tapo 2022 metų rajono stalo teniso pirmenybių nugalėtoju. Sveikiname Antaną ir antros vietos laimėtoją Ovidijų su šiais pasiekimais.

Dėkojame STK ,,Raseiniai” vadovui Romualdui Morkevičiui, kuris šį kartą nežaidė, bet atliko svarbią pirmenybių sekretoriaus pareigybę. Iki susitikimų kituose stalo teniso turnyruose.