Sekmadienį sausio 8 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje įvyko antrasis MKL-BERGO 3×3 čempionato etapas. Turnyre dalyvavo daugiau kaip pusšimtis vaikinų ir merginų komandų, kurios varžėsi trijose amžiaus grupėse – U-14, U-16, U-18. Raseiniams atstovavo Dariaus Griciaus treniruojamos Raseinių KKSC (U-14) ir Raseinių KKSC-Brosta (U-18) ekipos.

Jauniausiųjų U-14 vaikinų grupėje kovojo 14 komandų, o čempionais tapo visas šešias žaistas rungtynes laimėjusi Krepšinio akademijos „Snaiperis” I ekipa. Su šia komanda grupių etape susitiko ir Raseinių KKSC jaunieji krepšininkai – Julius Žiūraitis, Nojus Valinčius, Domantas Endrikis, Žygimantas Tarosas. Čempionams nepavyko rimčiau pasipriešinti, tačiau grupėje užimta 2 vieta, leido patekti į atkrintamąsias varžybas, kuriose laukė Vilniaus KM išbandymas. Pralaimėjimas šiai komandai užbaigė pasirodymą II etape, tačiau bendroje įskaitoje raseiniškiai užėmė aukštą 6 vietą.

Vėliausiai finišavo U-18 amžiaus grupės kovos. Vaikinų grupėje kovojo net 19 ekipų, o nugalėtojų titulą iškovojo Sostinės KM I B atstovai finale 16:10 įveikę Raseinių KKSC-Brosta krepšininkus (Tauras Karabinas, Vytautas Saltonas, Nojus Jasulaitis, Lukas Vispolskis). Puikiai viso turnyro metu rungtyniavę raseiniškiai finale pritrūko jėgų. Varžybų sistema nepagailėjo iššūkių, tačiau kovingas charakteris bei atsidavimas kiekviename aikštės centimetre padovanojo daug džiuginančių akimirkų ir emocijų. Jau pirmajame MKL-BERGO etape raseiniškiai rimtą iššūkį metė čempionato lyderiams Vilniaus KM krepšininkams, kurių pagrindu sudaryta U-17 Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė, šį kartą pusfinalyje ši komanda įveikta 21:18. Tad po dviejų etapų Raseinių KKSC-Brosta komanda bendrame U-18 komandų reitinge užima 2 vietą tarp visų Lietuvos komandų. U-14 grupėje raseiniškiai – 11.