Atvirose Raseinių r. salės futbolo 5×5 pirmenybėse sužaisti paskutinieji susitikimai po kurių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Dėl 2-os vietos pirmenybėse aktyviai kovojusi ,,Danspin“ komanda patyrė skaudų pralaimėjimą (3:10) prieš ,,Duokim garo“ (Kaunas) ekipą. 4 įvarčius pelniusio Edvino Matelio vedini kauniečiai sužaidė solidžias rungtynes ir taip sumaišė varžovams kortas siekiant aplenkti ,,Helano“ futbolininkus. Pastarieji neklydo rungtynėse prieš Raseinių KKSC jaunimą ir siųsdami vieną įvartį po kito užtikrintai laimėjo rungtynes 13:4. Raseinių KKSC komanda kur kas solidesnes rungtynes sužaidė prieš ,,Danspin“ futbolininkus. Pastarieji užtikrintai pirmaudami prieš jaunuosius oponentus (1:6) antroje rungtynių dalyje prarado koncentraciją, o tuo naudodamiesi RKKSC žaidėjai varžovams užkūrė tikrą pirtį ir labai nedaug trūko (7:8) iki fantastiškos pergalės, tačiau tam sutrukdė puikus Kornelijaus Petrausko žaidimas (6 pelnyti įvarčiai).

Čempionišką sezoną ,,Kražantės“ (Kelmė) futbolininkai užbaigė dviem laimėtomis rungtynėmis. Nors susitikime su ,,Duokim garo“ ekipa teko pirmiesiems traukti kamuolį iš vartų tinklo, tai nesutrikdė komandos ir vėliau varžovai neturėjo didelių šansų pakovoti dėl pergalės (12:2). Kelmiškių susitikimas su ,,Helano“ futbolininkais vainikavo pirmenybes. Turnyrinei lentelei šis susitikimas jau neturėjo jokios įtakos, tačiau nei viena komanda neketino aikštelės palikti pralaimėjusi. Daug emocijų, aistringas žiūrovų palaikymas ir puikūs įvarčiai lydėjo šias rungtynes, kurias po permainingos kovos 8:6 laimėjo ,,Kražantė“.

Jono Lebedžinsko vadovaujami Kelmės krašto atstovai šiame sezone suklupę vos kartą, pelnytai tapo 2024 metų atvirų Raseinių r. salės futbolo pirmenybių nugalėtojais (33 tšk.). ,,Helanas“ iškovojo 2-ą vietą (21 tšk.), ,,Danspin“  – 3-ą vietą (19 tšk.). Šalia prizininkų pakylos šį kartą liko Raseinių KKSC ir ,,Duokim garo“ ekipos. Komandoms prizininkėms įteiktos taurės ir medaliai, o individualius prizus atsiėmė naudingiausi ekipų žaidėjai: Orestas Gedminas (,,Kražantė“), Artūras Armonas (,,Helanas“), Kęstutis Pocius (,,Danspin“), Eimantas Striūga (RKKSC) ir E. Matelis (,,Duokim garo“). Daugiausiai įvarčių (29) pirmenybėse pelnė K. Petrauskas (,,Danspin“). Apdovanojimas ,,Fair Play“ už kilnų ir sąžiningą elgesį futbolo aikštelėje ir už jos ribų įteiktas ,,Danspin“ ekipai, kurį atsiėmė komandos vadovas Tomas Gružas. Padėka už bendradarbiavimą ir sklandų teisėjavimą įteikta vyr. teisėjui Edmundui Viršilui. Taip pat dėkojame už pagalbą sekretoriato darbuotojams, medicininiam personalui bei žiūrovams už puikios atmosferos kūrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *