Vasario 11 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių 3X3 krepšinio turnyro, skirto Lietuvos krepšinio 100-čiui paminėti, finalinės varžybos. Turnyras buvo vykdomas berniukų (gimusių 2007 metais ir jaunesnių), merginų ir vaikinų (gimusių 2006 metais ir vyresnių) grupėse. Berniukų grupės finalinėse varžybose dalyvavo 4 komandos. Šios grupės nugalėtojais tapo Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos berniukų komanda, 2-ąją vietą iškovojo Raseinių Šaltinio progimnazijos, o 3-ąją vietą laimėjo Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos berniukai. Vaikinų grupėje finalinėse varžybose varžėsi 5 komandos. Nugalėtojais tapo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos vaikinai, 2-ąją vietą iškovojo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komanda, 3-ąją vietą laimėjo Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos vaikinai. Labai atkaklios kovos vyko merginų grupėje, kurioje dalyvavo 4 komandos. Šios grupės nugalėtojomis tapo Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos merginų komanda, 2-ąją vietą iškovojo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos merginos, o 3-ąją vietą laimėjo Raseinių r. Ariogalos gimnazijos merginų komanda. Varžybų dalyvius sveikino ir apdovanojo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.