Gegužės 30 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šventės dalyvius pasveikino Raseinių KKSC direktoriaus pavaduotojas sportui,     l. e. direktoriaus pareigas Gintautas Balčaitis ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis. 41 sportininkui baigusiam krepšinio, kulkinio šaudymo, badmintono, lengvosios atletikos ir tinklinio programas buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

   Klaudijai Ačaitei, Gabijai Vaivadaitei, Lukui Puišiui, Regimantui Tiškui ir Mantui Račui buvo įteiktos Raseinių rajono savivaldybės mero padėkos ,,Už  aukštus sportinius pasiekimus“.

   Martynui Nekrošiui, Liudui Račickui, Deivydui Grabauskui, Lukui Lušai, Liudvikui Jociui ir Deivydui Tamošaičiui buvo įteiktos Raseinių KKSC padėkos ,,Už aktyvią sportinę veiklą“.

Šventės dalyviams šoko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų šokių grupė ,,Dont Stop“, vadovė Jurgita Miniotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *