Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje gegužės 31 d. vyko tradicinė Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šventės dalyvius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Aivaras Žakaitis.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo proga Austėjai Tolevičiūtei, Dominykai Petrokaitytei ir Titui Pijoraičiui įteikti Raseinių rajono savivaldybės mero padėkos raštai ,,Už aukštus sportinius pasiekimus“.

Skaidrei Kvietkutei, Oksanai Selvenytei, Aistei Gudžiūnaitei, Rokui Tamuliui ir Augustui Butkui buvo įteiktos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro padėkos ,,Už aktyvią sportinę veiklą“.

38 sportininkams baigusiems badmintono, futbolo, krepšinio, kulkinio šaudymo, laisvųjų imtynių, lengvosios atletikos, stalo teniso ir tinklinio ugdymo programas buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

Šventės dalyviams šoko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų šokių grupė ,,Dont Stop“, vadovė Jurgita Miniotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *