Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje birželio 2 d. vyko tradicinė Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šventės dalyvius sveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Audra Samienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Aivaras Žakaitis.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo proga Dovydui Jociui ir Nojui Vaivadai įteikti Raseinių rajono savivaldybės mero padėkos raštai ,,Už aukštus sportinius pasiekimus“.

Jomilei Baltrušaitytei, Milvydui Nazimovui ir Valdui Žukauskui buvo įteiktos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro padėkos ,,Už aktyvią sportinę veiklą“.

42 sportininkams baigusiems badmintono, futbolo, krepšinio, lengvosios atletikos ir tinklinio ugdymo programas buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

Šventės dalyviams šoko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų šokių grupė ,,Dont Stop“, vadovė Jurgita Miniotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *