Birželio 3 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro aikštyne šeimų futbolo turnyru Raseiniuose startavo aktyvios vasaros sezonas. Raseinių kūno kultūros ir sporto centras kartu su renginio partneriais Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir futbolo  klubu „Danspin“ vienoje vietoje subūrė net 13 aktyvių rajono šeimų, kurios komandose 4 prieš 4 varžėsi futbolo rungtyje bei savo jėgas išbandė atliekant individualias užduotis. Lietuvos futbolo šimtmečiui skirtas turnyras pasižymėjo  atkakliomis kovomis, bet ir kartu geromis emocijomis. Komandų sudėtyse buvo įvairiausio amžiaus žaidėjų nuo jauniausio šešiamečio iki šešiasdešimt devynerių metų sulaukusio.

Renginio metu turnyro dalyvius palaikė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro simbolis Sveikuolis Lūšiukas, kuris negazuotu natūraliu mineraliniu vandeniu vaišino kiekvieną ištroškusį turnyro dalyvį bei juos palaikyti susirinkusius žiūrovus.

Šiame turnyre, aišku, nugalėjo draugystė! Visos renginyje dalyvavusios šeimos apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos ir IĮ Vasiukai dovanomis. Individualių rungčių prizininkai ir nugalėtojai apdovanoti Raseinių kūno kultūros ir sporto centro ir sporto klubo „Žygis” įsteigtais prizais. Dėkojame kiekvienam bet kokia forma prisidėjusiam prie šio renginio ir vis dar kupini gerų emocijų tikimės, kad ši iniciatyva taps prasminga tradicija, skatinančia kitokį – judresnį, aktyvesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *