Rugsėjo 24 dienos vakaras raseiniškius lepino ne tik malonia rudeniška šiluma, bet ir nuotaikingu miesto širdyje – Maironio parke – vykusiu Europos sporto savaitei paminėti skirtu renginiu.

Tądien renginio organizatorių ir partnerių komanda – Raseinių rajono savivaldybė, Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Raseinių rajono kultūros centras ir nacionalinis #beactive Europos sporto savaitės renginių Lietuvoje koordinatorius – Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kvietė kartu sukurti šaunų bei įsimintiną naktinį sporto festivalį.

18 val. renginį pradėjome nuotaikinga, tačiau ištvermės reikalaujančia masinė treniruote su sveikos gyvensenos ir sporto treneriu, TV laidos „Į sveikatą“ vedėju Alanu Dzeranovu, vėliau renginio dalyviai, o ypač mažieji mūsų miesto atletai, galėjo išbandyti žaismingas sportines rungtis ir išvysti parodomąsias programas. Motyvacinėje „Čempiono valandoje“ mūsų rajono ir šalies atletus – Jogailę Petrokaitę (šuolis į tolį), Urtę Baikštytę (šuolis į aukštį), Edį Matusevičių (ieties metimas) ir Remigijų Kančį (bėgimas) kalbino renginio vedėja Sandra Maslauskienė, kuri renginio svečius skatino supažindinti su savo propaguojamomis sporto šakomis ir, aišku,  sėkmės paslaptimis. Vėliau ištvermingiausių laukė per 150 dalyvių subūrusi iniciatyva „Raseiniai RUN“ – 2 kilometrų bėgimas ir 800 metrų bėgimas mažiesiems renginio dalyviams bei prie jų prisijungusiems tėveliams. Renginį vainikavo „Lietuvos balsas. Kartos 2022“ laimėtojų – merginų grupės „Hey! Mix“ koncertas.

Už aktyvumą dėkojame kiekvienam renginio dalyviui, už nuoširdžią pagalbą – renginio organizacinei komandai ir šauniesiems jaunimo savanoriams. Tikimės, kad ši iniciatyva džiugins miestelėnus kasmet, o prasmingos bendradarbiavimo patirtys įkvėps ir kitiems įdomiems bei naudingiems projektams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *