Raseinių KKSC tinkliniui – 20 metų – taip užrašyta ant proginių medalių, kurie buvo įteikti visiems draugiško tinklinio turnyro, skirto šiai sukakčiai paminėti, dalyviams. Merginų grupėje varžėsi dvi komandos, o vaikinų keturios: tai I, II, III laidų ir dabartinių mokinių ekipos.
   Geriausiai sukomplektuoti komandą pavyko I laidai, kuri ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Toliau išsidėstė – II, III laidos ir dabartiniai KKSC tinklininkai.

Norisi pasakyti, kad praeityje visų šių trijų laidų komandos yra tapusios tiek salės, tiek paplūdimio tinklinio Lietuvos čempionatų ir sporto žaidynių įvairių amžiaus grupių prizininkėmis. I ir II laidos žaidėjų dėka 2013 metais Raseinių vyrų komanda laimėjo Lietuvos I lygos tinklinio pirmenybes ir iškovojo teisę dalyvauti Aukščiausioje lygoje.

Raseinių merginoms salės tinklinyje sekėsi truputį sunkiau, tačiau paplūdimio tinklinyje – ne viena pora yra iškovojusi įvairių spalvų Lietuvos čempionatų apdovanojimus.

Aš, kaip treneris, noriu padėkoti Raseinių rajono savivaldybės, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro vadovams, bei visiems rėmėjams, kurie prisidėjo prie puikios šios sporto šakos vystymo mūsų rajone.

Antanas Lukošius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *