Liepos 16 dieną finišavo rajono atviras vyrų futbolo 6 x 6 turnyras. Turnyre dalyvavo 6 komandos – ,,Helanas”, ,,Danspin”, ,,Julisa”, ,,RKKSC” ir ,,Ariogala” bei kaimyninio Kelmės rajono ,,Tytuvėnų” futbolininkai. Komandos žaidė vieną ratą, po to atkrintamose varžybose išaiškinome nugalėtojus bei prizininkus. Futbolininkų kovos vyko ant dirbtinės žolės aikštelės, žaidė 6 prieš 6 žaidėjus.

Jau ne pirmą turnyrą niekaip neužbaigia ,,Ariogalos” komandos. Ir šį kartą užbaigti turnyro kovų ,,Ariogalos” komandai nepavyko, net nepranešę neatvyko sužaisti paskutinio turnyro susitikimo, nesusimokėjo startinio varžybų mokesčio. Gaila, kad ta negera tradicija tęsiasi ir toliau.

Na o turnyrą šį kartą laimėjo svečiai – ,,Tytuvėnų” futbolininkai, finale 5:3 įveikę ,,Danspin” komandą. Rungtynes dėl 3-4 vietų laimėjo ,,Helanas”, 6:3 įveikęs ,,Julisą”. Rezultatyviausio žaidėjo prizą gavo Eimantas Remeikis (,,Tytuvėnai”), geriausio vartininko – Artūras Afanasjevas (,,Danspin”). Naudingiausio komandos žaidėjo prizai atiteko Ignui Dauskurdžiui (,,Tytuvėnai”), Ramūnui Arštikiui (,,Danspin”), Vainiui Kalendai (,,Helanas”), Benui Ilevičiui (,,Julisa”), Saliui Zakarui (,,RKKSC”).