Vasario 18 dieną Palangos sporto centre įvyko trečiasis debiutinio MKL-BERGO 3×3 čempionato etapas. Šiuo etapu baigėsi reguliarusis čempionato sezonas. Jau kovo mėnesį stipriausios čempionato ekipos finaliniame ture susikaus dėl čempiono vardo. Dariaus Griciaus treniruojamos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro komandos varžosi vaikinų U14 ir U18 grupėse.

Jauniausiųjų U-14 vaikinų grupėje kovojo 14 komandų, raseiniškiai grupių etape skynė pergales, tačiau ketvirtfinalyje teko pripažinti varžovų iš Kauno KM ,,Žalgiris I“ pranašumą. Galutinėje šio etapo rikiuotėje Raseinių KKSC vaikinai užėmė 5 vietą. Per III etapus jaunieji krepšininkai surinko 99 taškus, o tai leido užimti 9 vietą, kas garantuoja patekimą į finalinė etapą.

Vyresniųjų (U18) grupėje rungtyniaujanti Raseinių KKSC-Brosta ekipa šiame turnyre rodo solidų žaidimą ir daugeliui varžovų yra sunkiai įkandamas riešutas. Šį kartą ketvirtfinalyje be komandos lyderio Tauro Karabino rungtyniavę raseiniškiai patyrė pralaimėjimą ir neturėjo galimybės iš šio etapo parsivežti medalių. Per III etapus Raseinių krepšininkai surinko 185 taškus ir pagal tai nusileidžia tik Vilniaus KM ekipai (270 tšk.).

Kovo 11 dieną Vilniuje paaiškės MKL-Bergo 3×3 čempionai. Jame varžysis po 12 stipriausių Lietuvos komandų iš U14, U16 ir U18 grupių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *