Birželio 3 d. Panevėžyje vyko Olimpinės dienos šventė ir 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių uždarymo ir savivaldybių, ir mokyklų nugalėtojų, ir prizininkių apdovanojimo šventė.

Iš Raseinių rajono mokyklų prizinę vietą iškovojo Raseinių Šaltinio progimnazija, kuri 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje (II grupė) iš 47 dalyvavusių mokyklų užėmė 2-ą vietą ir šventės metu buvo apdovanota 200 eurų vertės piniginiu prizu.

Raseinių rajonas Lietuvos mokyklų žaidynių miestų, rajonų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje (II grupė) užėmė 5-ą vietą iš 20 dalyvavusių rajonų.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių rajonų rezultatų suvestinėje Raseinių rajonas užėmė 7-ą vietą iš 42 dalyvavusių rajonų. Iš kaimo vietovių mokyklų sėkmingiausiai pasirodė Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje užėmusi 4-ą vietą iš 74 dalyvavusių kaimo vietovių mokyklų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *