Šeštadienį, Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Vilniaus NBA krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko finalinis debiutinio Moksleivių krepšinio lygos-BERGO 3×3 čempionato etapas. Trijulių čempionato sezoną uždariusiame etape išaiškėjo pirmojo MKL-BERGO 3×3 nugalėtojai.

Vaikinų ir merginų komandos varžėsi trijose amžiaus grupėse – U14, U16, U18. Į finalinį turą buvo pakviestos 12 daugiausia įskaitinių taškų surinkusios vaikinų komandos ir visos čempionate dalyvavusios merginų ekipos.

Į finalinį etapą pateko dvi Dariaus Griciaus treniruojamos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro komandos, kurios varžėsi U14 ir U18 vaikinų grupėse. U14 grupėje po reguliariojo sezono kovų raseiniškiai rikiavosi 9 vietoje, tačiau be traumuoto Nojaus Valinčiaus nuvykusiems jauniesiems krepšininkams (Julius Žiūraitis, Martynas Pocius, Domantas Endrikis, Gabrielius Čiapas) pozicijų pagerinti nepavyko. Patirtas pralaimėjimas iki finalo nukeliavusiai KM ,,Žalgiris“ komandai ir atkakliai priešintasi Sostinės KM vaikinams. Tad MKL-BERGO 3×3 čempionate U14 grupėje Raseinių atstovai užėmė 12 vietą.

U18 grupėje rungtyniavusi Raseinių ,,KKSC-Brosta“ komanda (Nojus Jasulaitis, Tauras Karabinas, Vytautas Saltonas, Lukas Vispolskis, Daimonas Jocys) reguliariajame sezone surinko 185 taškus ir dalinosi 2-3 vietas su Sostinės KM I A ekipa. Grupės etape raseiniškiai rungtyniavo užtikrintai, 21:7 įveikė Biržų KKSC-1 komandą ir 20:11 susitvarkė su Sostinės KM I B vaikinais. Tačiau, nemalonia staigmena tapo tai, kad krepšininkams jau ketvirtfinalio etape teko susidurti su reguliariojo sezono nugalėtojais – Vilniaus KM komanda. Varžovai pajėgūs, atstovaujantys Lietuvos U17 rinktinei, tačiau raseiniškiai šiame sezone jau buvo įveikę vilniečius II-ajame ture ir drąsiai pasitiko šį iššūkį. Susirinkę žiūrovai išvydo finalo verta kovą, kuri baigėsi 18:21 ne mūsų komandos naudai. Vėliau vilniečiai užtikrintai įveikė dar dvi varžovų komandas ir tapo nugalėtojais, o Raseinių komandai beliko tenkintis 5 vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *