Šis ruduo derlingas ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro kulkinio šaudymo sportininkams. O labiausiai merginoms. Jos laimėjo keletą varžybų savo amžiaus grupėje, vykusių Alytuje. Alytaus m. Mero taurės varžybose visas tris prizines vietas asmeninėje įskaitoje laimėjo raseiniškės. Austėja Tolevičiūtė iškovojo pirmąją vietą, antrąją vietą Skaidrė Kvietkutė, o trečiąją vietą Indrė Kondrotaitė.

Lapkričio 18 d. Kaune vykusiame Lietuvos Respublikos komandiniame-asmeniniame jaunių čempionate Raseinių šaulės iškovojo čempionato taurę, o asmeninėje įskaitoje  čempione, pasiekusi asmeninį rekordą (361 tšk.), tapo raseiniškė Indrė Kondrotaitė. Austėja Tolevičiūtė (349 tšk.) buvo ketvirta, Skaistė Kvietkutė (348 tšk.) – penkta. Merginos buvo taiklesnės už didžiųjų miestų: Kauno, Vilniaus, Alytaus komandas.