Atvirose Raseinių r. krepšinio pirmenybėse sužaisti pusfinalių susitikimai. Pirmose pusfinalio rungtynėse SK ,,Julisa“ komanda susitiko su Verpenos ,,Drangė“ ekipos krepšininkais. Pirmoje rungtynių dalyje Kelmės r. atstovai žaidė labiau susikaupę ir buvo įgiję 12 taškų pranašumą (33:45), tačiau po didžiosios pertraukos ,,Julisos“ ekipa atkuto ir padidinę rungtynių tempą greitai pavijo varžovus bei laimėjo rungtynes 119:96.  Nugalėtojams Benas Ilevičius pelnė 26 taškus, Donatas Stoškus pridėjo 18,  Gabrielius Kreimeris – 16. ,,Drangės“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 27 taškus pelnęs Tadas Baracevičius, 21 surinko Vaidas Žiauberis. Antras šių komandų susitikimas taip pat baigėsi ,,Julisos“ komandos pergale vos ne identišku rezultatu 117:96. Šiose rungtynėse ,,Julisos“ krepšininkai atliko net 41 rezultatyvų perdavimą, o rezultatyviausiai rungtyniavo be klaidų metimus realizavęs G. Kreimeris, kurio sąskaitoje 24 taškai. B. Ilevičius pridėjo 22 taškus ir 11 rezultatyvių perdavimų, Andrius Šebelskis – 17, 13 rezultatyvių perdavimų atlikęs Darius Gricius pelnė 12 taškų. Kelmiškiams Dainius Demeikis surinko 23 taškus, Titas Brožius – 22, V. Žiauberis – 17.

Kita pusfinalio pora ,,Danspin“ ir Raseinių KKSC. Reguliariajame sezone ,,Danspin“ abu kartus užtikrintai įveikė savo varžovus, tad į pusfinalio susitikimą atvyko šiek tiek neįvertinę varžovo. Tuo naudodamiesi jaunieji KKSC auklėtiniai privertė varžovus kaip reikiant paplušėti dėl pergalės. Atkakliai besiklosčiusios rungtynės iki pat pabaigos išlaikė intrigą, tačiau paskutinę susitikimo minutę ,,Danspin“ sužaidė kaip iš natų ir šventė pergalę 97:88. KKSC komandos negelbėjo 34 Tauro Karabino pelnyti taškai. Jam puolime gerai talkino Dominykas Saudargas, surinkęs 19 taškų, 11 pridėjo Lukas Vispolskis. Nugalėtojų gretose pirmais smuikais griežė Gvidas Kačiušis pelnęs 29 taškus ir Emilijus Petrauskas – 22.

Antrasis šių komandų susitikimas klostėsi ne taip atkakliai kaip pirmasis. Nuo pirmų minučių savo pranašumą demonstravusi ,,Danspin“ komanda džiaugėsi užtikrinta pergale 93:51 ir žengė į finalą. Nugalėtojams Arminas Beišys surinko 25 taškus ir atkovojo 21 kamuolį. 13 taškų pridėjo Audrius Petrokas, 11 – Gvido Kačiušio sąskaitoje. KKSC ekipoje dviženklį taškų skaičių – 17 pavyko surinkti tik Domantui Strimilui.

Atvirų Raseinių r. krepšinio pirmenybių finalinis etapas vyks kovo 16 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centre. Nuo 16.15 val. vyks rungtynės dėl 3 vietos, o nuo 18.00 val. dėl nugalėtojų taurės susikaus ,,Danspin“ ir ,,Julisa“. Kviečiame atvykti pasižiūrėti įdomaus krepšinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *