Prasidėjo atviros Raseinių rajono salės futbolo 5×5 pirmenybės, kuriose dalyvauja 5 komandos iš Raseinių, Kelmės ir Kauno. Pirmieji į aikštę išbėgo ,,Danspin“ ir ,,Duokim garo“ (Kaunas) futbolininkai. Susitikimo pradžioje Kauno ekipa rengė daug pavojingų atakų, kol galiausiai buvo pasiektas įvartis. Su lig pirmojo kėlinio pabaigą ,,Danspin“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Antrajame kėlinyje kur kas solidžiau ir tiksliau rungtyniavo ,,Danspin“ komanda, kuri pelnytai laimėjo šias rungtynes 7:2. Nugalėtojams po 3 įvarčius pelnė Darius Vizbaras ir Kornelijus Petrauskas, 1 pridėjo Deividas Montvilas. ,,Duokim garo“ komandoje abu kartus pasižymėjo Arnoldas Stakionis.

Kitose vakaro rungtynėse susitiko ,,Helano“ ir Raseinių KKSC komandos. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai rungtyniavę ,,Helano“ futbolininkai siuntė tikslius smūgius į varžovų vartus ir sužaidus 16 minučių pirmavo solidžia persvara (5:0). Antroje rungtynių dalyje jauniesiems KKSC auklėtiniams nepavyko atkurti intrigos, tad pergale rezultatu 10:4 džiaugėsi ,,Helanas“. Jiems 4 įvarčius pelnė Tadas Kasparas, 3 – Ramūnas Arštikis, 2 – Džiugas Grigaitis ir 1 – Mindaugas Kalenda. KKSC ekipoje 2 kartus pasižymėjo Eimantas Striūga, po 1 Domantas Striūga ir Titas Taučas.

Antradienį Raseinių TVM sporto salėje nuo 19.20 val. pirmenybes pratęs ,,Danspin“ ir ,,Helano“ dvikova, nuo 20.35 val. ,,Kražantė“ susitiks su Raseinių KKSC. Ketvirtadienį nuo 19.20 val. ,,Helanas“ susikaus su ,,Kražante“, o 20.35 val. Raseinių KKSC išmėgins jėgas prieš ,,Duokim garo“ ekipą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *