Vasario 11 d. finišavo rajono atviros salės futbolo 5×5 pirmenybės. Pusfinalio antrieji susitikimai didelių permainų nesukūrė – antrąjį susitikimą tarp ,,Helano” ir ,,Danspin” laimėjo ,,Helano” vyrai rezultatu 9:2 ir gana užtikrintai pateko į finalą. Antrasis susitikimas tarp ,,Ykos” ir RKKSC jau sukūrė intrigą – susitikimo dviejų įvarčių persvaros ,,Ykai” vos užteko, įtemptos rezultatyvios rungtynės baigėsi rezultatu 8:8, tad į pagrindinį finalą pateko ,,Yka”. 

Rungtynės dėl 3-4 vietų tarp ,,Danspin” ir RKKSC prasidėjo gana netikėtai – po dešimties žaidimo minučių rezultatu 2:0 pirmavo ,,Danspin” futbolininkai. Vėliau po truputį iniciatyva perėjo RKKSC jauniesiems futbolininkams, jie įmušė penkis įvarčius be atsako ir laimėjo bronzines rungtynes rezultatu 5:2. Sveikiname jaunuosius Gedimino Poškos auklėtinius su šiuo pasiekimu.

Pagrindinis finalas tarp ,,Helano” ir ,,Ykos” taip pat vyko įtemptai, komandos demonstravo tikrai gražų salės futbolą. Susitikime nedidelę persvarą išlaikė ,,Ykos” vyrai, kurie ir laimėjo finalinį susitikimą rezultatu 7:5 ir tapo 2023 metų rajono salės futbolo 5×5 pirmenybių nugalėtojais. Sveikiname čempionus. Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo prizą , įmušęs 25 įvarčius, iškovojo Arūnas Armonas (,,Helanas”). 

Dėkojame turnyro teisėjams Edmundui Viršilui ir Deividui Dargužui už gerą kvalifikuotą teisėjavimą. Iki susitikimų jau ant žaliosios stadiono vejos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *