Gegužės 21 dieną Palangoje vyko U-13 ir U-17 amžiaus grupių badmintono turnyro ,,Žemaitijos taurė“ varžybos. Turnyre dalyvavo 102 sportininkai iš Klaipėdos, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Kretingos, Raseinių ir sportininkai Latvijos.

Raseiniams atstovavo 12 sportininkų. Geriausiai sekėsi Gvidui Vasiliauskui, jis U-13 amžiaus grupės berniukų vieneto ir dvejeto (poroje su Benediktu Andrijaičiu iš Kretingos) varžybose iškovojo bronzos medalius.

U-17 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Nojui Alijauskui, jis vieneto varžybose iš 27 sportininkų užėmė 4-ąją vietą ir dvejeto varžybose poroje su Nojumi Danusu taip pat liko ketvirti. Šioje amžiaus grupėje merginų dvejeto varžybose Loreta Radavičiūtė ir Aistė Vasiliauskaitė užėmė taip pat 4-ąją vietą.