Rugsėjo 5 dieną Panevėžyje vyko ,,Panevėžys City Open 2020“ suaugusiųjų badmintono turnyras. Varžybose dalyvavo 73 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Tauragės, Šiaulių, Kelmės, Viekšnių ir Raseinių. Varžybos vyko trijose B, C ir D  pajėgumo grupėse.

Raseiniams atstovavo 4 sportininkai. Puikiai žaidė Greta Šukutytė ir Diana Valantinaitė, jos moterų B grupės dvejeto varžybose iškovojo antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais. Merginos finale tik po atkaklios trijų setų kovos, kurios truko 38 minutes, pralaimėjo Panevėžietėms. Sidabro medalį taip pat iškovojo Justė Linkutė, ji poroje su panevėžiete Austėja Sadauskaite, moterų D grupės dvejeto varžybose laimėjo antrąją vietą.