Vasario 13 d. vykusiose atvirose Raseinių rajono 5×5 salės futbolo pirmenybėse be vieno iš lyderių rungtyniavusi ,,Danspin“ futbolo komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Helano“ ekipai ir patyrė pralaimėjimą 2:10. Antrąją pergalę iškovojusiai ,,Helano“ komandai aikštelėje puikiai dirigavo Džiugas Grigaitis, o atakų smaigalyje atsidurdavęs Ramūnas Arštikis surengė įvarčių fiestą. Jis šiose rungtynėse net 6 kartus varžovų vartininką privertė traukti kamuolį iš vartų tinklo. Puikiai rungtyniavo Tadas Kasparas pridėjęs dar 2 įvarčius, Marius Bertulis ir Vainius Kalenda pasižymėjo po kartą. ,,Danspin“ nuo pralaimėjimo negelbėjo gražus ir tikslus Artūro Balčiausko įvartis. Patyręs futbolininkas rezultatyviu perdavimu prisidėjo ir prie antrojo įvarčio, kurį realizavo Andrius Eitutis.

Kitose vakaro rungtynėse aikštėje pasirodė nemažai jaunimo, kadangi rungtyniavo Raseinių KKSC ir ,,Kražantės“ futbolininkai. Tai padiktavo ir greitą rungtynių tempą. Kiek kokybiškiau ir tiksliau pirmoje rungtynių dalyje žaidė Kelmės rajono atstovai. Daug progų kūrę kelmiškiai rungtynių pradžioje pasinaudojo tik viena jų. Sėkmingas vartininko Kęstučio Krinciaus žaidimas ,,Kražantės“ komandai ilgą laiką neleido ,,perlaužti“ rungtynių. Galiausiai paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis Ignas Ridikas rado būdų kaip pasiųsti kamuolį į raseiniškių vartus. Po pertraukos pailsėję futbolininkai ir toliau rungtyniavo aktyviai ir paserviravo dar keletą gražių įvarčių. Rungtynes 6:2 laimėjo ,,Kražantės“ komanda. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 4 įvarčius pelnęs I. Ridikas, Eimantas Remeikis pridėjo 2. Raseinių KKSC ekipoje pasižymėjo po vieną tikslų smūgį atlikę Domantas Striūga ir Henrikas Karašauskas.

Ketvirtadienio vakarą nuo 19.20 val. ,,Helanas“ susikaus su ,,Kražante“, o 20.35 val. Raseinių KKSC išmėgins jėgas prieš ,,Duokim garo“ ekipą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *