Praėjusį savaitgalį Raseinių krepšinio komandos Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes žaidė namų aikštėje. Penktadienį ant Raseinių kūno kultūros ir sporto centro parketo išbėgo Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ ir svečiai iš Prienų. Visas 40 minučių vyko atkakli kova, nors antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams buvo pavykę atitrūkti nuo varžovų dviženkle persvara (43:32), tačiau varžovai greitai sumažino atsilikimą, o trečiajame kėlinyje įklampino į gynybos spąstus ir 6 minutes neleido pelnyti taškų. Galiausiai sėkmingas Manto Košelio žaidimas nutraukė taškų badą ir sugrąžino Raseinių komandai pranašumą. Po trijų kėlinių ekipas teskyrė 4 taškai, tad visa intriga persikėlė į paskutinį ketvirtį. Rungtynių pabaigoje Nojus Vaivada ėmėsi iniciatyvos, tačiau keletą sėkmingų atakų keitė netikslūs metimai, o to varžovai nedovanojo, pralaimėta atkarpa 0:12 ir gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje patirtas apmaudus pralaimėjimas 84:92. Šiame susitikime 6 tolimus metimus pataikęs Gedas Jucius surinko 18 taškų, 15 pridėjo M. Košelis, 14 – Mato Masiliūno sąskaitoje.

Sekmadienio popietę B divizione rungtyniaujanti ,,Brosta-KKSC“ susitiko su studentais iš Lietuvos sporto universiteto. Su didele energija rungtynes pradėję LSU krepšininkai rengė sėkmingas atakas ir aikštės šeimininkams teko besivejančių vaidmuo. Tik trečiojo kėlinio viduryje raseiniškiai pasivijo studentus ir po Gabrieliaus Kreimerio metimo persvėrė rezultatą (53:52). Visgi besibaigiant šiam kėliniui varžovai žaidė tiksliau ir susigrąžino 9 taškų persvarą (60:69). Tikslių tritaškių dėka raseiniškiams greitai pavyko panaikinti varžovų persvarą ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėse atakose. Tiksint paskutinei minutei aikštės šeimininkai pirmavo 5 taškais, tokia persvara išliko ir nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui (88:83). Nugalėtojams Benas Ilevičius pelnė 25 taškus, Gvidas Kačiušis pridėjo 23 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, komandos kapitonas Domantas Strimilas – 11.

A divizione rungtyniaujantys Raseinių krepšininkai lapkričio 4 dieną 16.00 val. susitiks su Kupiškio ekipa. Dvi namų rungtynes (penktadienį 19.00 val. ir sekmadienį 12.00 val.) žais ,,Brosta-KKSC“ krepšininkai. Jų varžovai Skuodo KKSC- „Kuršasta“ ir Kauno raj. ,,Tornado KM – Tauras“. Laukiame gausaus žiūrovų palaikymo Raseinių kūno kultūros ir sporto centre. Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *