Badmintonas

BADMINTONAS

   

Raseiniuose badmintono sporto šakos pradžia yra 2008 metai Raseinių Šaltinio vidurinėje mokykloje (kūno kultūros mokytojas Egidijus Šubinas). Pirmieji sportininkai: Algirdas Spurga, Modestas Norušis, Gediminas Bakšys, Justina Eimutaitytė, Agnė Greičiūtė, Greta Laurinaitytė.

2009 m. rugsėjo 1 d. badmintonas pradėtas kultivuoti Raseinių kūno kultūros ir sporto centre (treneris Egidijus Šubinas). Nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. yra trys badmintono grupės (40 mokinių), dirba du treneriai Vida Būzienė ir Egidijus Šubinas.

2010 m. balandžio 13 d. įkurtas Raseinių badmintono klubas (klubo prezidentas Egidijus Šubinas).

Raseinių badmintonininkų pasiekimai:

Eil. Nr.

Sportininko

vardas, pavardė

Varžybų pavadinimas

Kategorija,

užimta vieta

2009 metai

1.

Algirdas Spurga

Jaunių badmintono turnyras ,,Kelmės taurė 2009“

Vienetas – I vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ VIII-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ X-as turas (mėgėjų B grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

4-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

4-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

VIII Pasaulio Lietuvių žaidynės (jauniai U-19)

8 vieta

2.

Modestas Norušis

Jaunių badmintono turnyras ,,Kelmės taurė 2009“

Vienetas – III vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ VIII-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ X-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – I vieta

3.

Karolis Eimutaitis

Lietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

4-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

4-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

4.

Karolis Labanauskas

Lietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatas

Dvejetas – III vieta

 

5.

Agnė Greičiūtė

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IX-as turas (mėgėjų B grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

6.

Justina Eimutaitytė

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – II vieta

7.

Toma Kisieliūtė

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – II vieta

8.

Aušra Vaičiulytė

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – III vieta

9.

Ugnė Vaitkevičiūtė

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2009“ IV-as turas (mėgėjų B grupė)

Dvejetas – III vieta

2010 metai

1.

Karolis Eimutaitis

Badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2010“

II-as turas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2010“

III-as turas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

5-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

2.

Algirdas Spurga

Badmintono turnyras ,,Kauno Grand Prix 2010“ III-as turas (mėgėjų B grupė)

Vienetas – III vieta

3.

Mantas Dudoravičius

5-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

2011 metai

1.

Karolis Eimutaitis

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ I-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

7-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (Cj grupė)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

2.

Gytis Valaitis

7-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“

Dvejetas – III vieta

3.

Lukas Puišys

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“

Dvejetas – III vieta

4.

Julija Špokaitė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“

Dvejetas – III vieta

5.

Karolina Jankauskaitė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2011“

Vienetas – III vieta

6.

Nedas Taučas

Vaikų U-9 badmintono turnyro ,,Mūsų viltys 2011“

Vienetas – I vieta

2012 metai

1.

Karolis Eimutaitis

 

Lietuvos jaunių

U-15 rinktinės narys

Lietuvos jaunių U-15 asmeninis čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvej.–I vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunimo badmintono pirmenybės

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.–III vieta

Tarptautinis turnyras ,,Vasara su plunksninuku“

 

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybės

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ III-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ IV-as turas

Dvejetas – II vieta

7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Cj grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

8-oji Lietuvos taurė 1-as etapas (B grupė)

Vienetas – III vieta

 

 

2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynės

Dvejetas – III vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunių-jaunimo pirmenybės

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti

Dvejetas – III vieta

2.

Lukas Puišys

7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 2-as etapas

Dvejetas – III vieta

Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybės

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.-II vieta

3.

Gytis Valaitis

Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybės

Vienetas – I vieta Dvejetas – I vieta

7-oji Lietuvos taurė 4-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2011/2012“ III-as turas

Dvejetas – III vieta

4.

Deivydas Mačianskas

Klaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybės

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

5.

Aretas Stancikas

Klaipėdos miesto atviros jaunių U-15 pirmenybės

Dvejetas – II vieta

6.

Aidas Taučas

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 2-as etapas

Dvejetas – III vieta

7.

Karolina Jankauskaitė

Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-13 badmintono pirmenybės

Vienetas – II vieta

Mišrus dvej.-II vieta

8.

Nedas Taučas

Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-11 badmintono pirmenybės

Dvejetas – II vieta

9.

Eivydas Kriūnas

Klaipėdos miesto atviros jaunučių U-11 badmintono pirmenybės

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

2013 metai

1.

Gytis Valaitis

 

 

 

 

 

Raseinių KKSC badmintono turnyras N. Kalikaitės taurei laimėti

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ 4-as turas

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ I-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.

Lukas Puišys

 

 

 

 

 

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 2-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas -  II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 3-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas -  III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ I-as turas

Dvejetas – III vieta

3.

Aidas Taučas

Raseinių KKSC badmintono turnyras N. Kalikaitės taurei laimėti

Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 2-as etapas

Dvejetas - II vieta

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2012/2013“ IV-as turas

Dvejetas – III vieta

4.

Domantas Gaidjurgis

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2013“ 3-as etapas

Dvejetas - III vieta

5.

Emilija Kunigiškytė

9-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

Dvejetas -  III vieta

6.

Greta Šukutytė

9-oji Lietuvos taurė 2-as etapas (Dj grupė)

 

Dvejetas -  III vieta

2014 metai

1.

Gytis Valaitis

Kauno žiema (sausis) – U15

Dvejetas – III vieta

2014 m. Lietuvos jaunių (U-15) asmeninės babmintono pirmenybės

Dvejetas – III vieta

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti (U-15)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.

Greta Šukutytė

Jaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 1-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ II-as turas

Dvejetas – II vieta

Jaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 2-as etapas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

9-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ 3-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ IV-as turas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Mišrus dvej.– I vieta

Jaunučių (U-13) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

3.

Emilija Kunigiškytė

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ II-as turas

Dvejetas – II vieta

9-oji Lietuvos taurė 3-as etapas (Dj grupė)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

9-oji Lietuvos taurė  (Dj grupė)

Vienetas – I vieta

(9-oji Lietuvos Taurė)

Jaunių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2013/2014“ IV-as turas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

Vienetas – I vieta

4.

Lukas Puišys

Raseinių KKSC badmintono turnyras

N. Kalikaitės taurei laimėti (U-15)

Dvejetas – III vieta

 

5.

Kristijonas Kilčauskas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

Vienetas – III vieta

6.

Mantas Vičas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

7.

Arnas Juknevičius

Jaunučių (U-11) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

8.

Artūras Radavičius

Jaunučių (U-11) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Dvejetas – II vieta

9.

Rugilė Gaidjurgytė

Jaunučių (U-13) badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2014“ IV-as etapas

Dvejetas – II vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

10.

Paulina Celiešiūtė

Badmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-11 amžiaus grupė

Dvejetas – III vieta

11.

Greta Žickytė

Badmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-11 amžiaus grupė

Dvejetas – III vieta

12.

Kristijonas Klimas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.– II vieta

Badmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-13 amžiaus grupė

Dvejetas – III vieta

13.

Erikas Stankus

Badmintono turnyras, skirtas Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, U-13 amžiaus grupė

Dvejetas – III vieta

14.

Justas Zybartas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– I vieta

15.

Jokūbas Trakšelis

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

16.

Rokas Šebelskis

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

17.

Miglė Kaupaitytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

 Mišrus dvej.-III vieta

18.

Paulina Kaupaitytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

19.

Kamilė Šimkutė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – I vieta

20.

Beatričė Pilytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

2015 metai

1.

Emilija Kunigiškytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

 Mišrus dvej.- III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

Vienetas – III vieta

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

  Vienetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaita

Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“

Dvejetas – III vieta

 

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Vienetas – II vieta

  Dvejetas – I vieta

  Mišrus dvej.- II vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

2.

Gytis Valaitis

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turas

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvej.- III vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ III-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

 

  Dvejetas – II vieta

3.

Lukas Puišys

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turas

Dvejetas – III vieta

 

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas

Dvejetas – III vieta

 

4.

Aidas Taučas

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ II-as turas

Dvejetas – III vieta

 

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas

Dvejetas – III vieta

 

5.

Greta Šukutytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

  Vienetas – II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaita

Dvejetas – III vieta

Badmintono turnyras U-15 ,,Europos sporto savaitė“

Dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“

Dvejetas – III vieta

 

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Vienetas - III vieta

   Dvejetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

Lietuvos jaunučių (U-13) asmeninis čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

6.

Diana Valantinaitė

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ III-as turas

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

Dvejetas – II vieta

10-oji Lietuvos taurė (Cj grupė) galutinė įskaita

Dvejetas – II vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas

Vienetas – III vieta

 

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas

Dvejetas – I vieta

 

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2014/2015“ IV-as turas

 Mišrus dvej.- III vieta

7.

Justas Zybartas

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

 Mišrus dvej.-III vieta

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Vienetas – III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

  Mišrus dvej.- II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – II vieta

8.

Beatričė Pilytė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

  Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

  Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Mišrus dvej.- III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapas

Dvejetas – II vieta

 

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

 Mišrus dvej.– III vieta

9.

Aistė Valantinaitė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

  Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapas

Dvejetas – III vieta

 

Lietuvos jaunučių (U-13) asmeninis čempionatas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

10.

Arnas Juknevičius

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

  Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – III vieta

  Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

11.

Artūras Radavičius

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 1-as etapas

  Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

12.

Vidas Buivydas

10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

13.

Ignas Račas

10-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

14.

Kristijonas Klimas

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvej.– II vieta

15.

Mantas Vičas

Badmintono turnyras, skirtas Raseinių badmintono klubo 5-ečiui paminėti

  Dvejetas – III vieta

10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – II vieta

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Dvejetas – I vieta

  

11-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – II vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

 Mišrus dvej.– III vieta

16.

Kristijonas Kilčauskas

10-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

Vienetas – III vieta

10-oji Lietuvos taurė (Dj grupė) galutinė įskaita

Vienetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Vienetas – III vieta

  Dvejetas – III vieta

Badmintono turnyras (U-14), skirtas Raseinių KKSC 50-ečiui paminėti

  Mišrus dvej.- III vieta

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – II vieta

17.

Paulina Kaupaitytė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 2-as etapas

Dvejetas – II vieta

 Mišrus dvej.- II vieta

18.

Rusnė Vitkauskaitė

Badmintono turnyras U-11 ,,Europos sporto savaitė“

Vienetas – II vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapas

Dvejetas – II vieta

19.

Šarūnas Jacikas

11-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

 

  Vienetas – II vieta

20.

Smiltė Mauragytė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapas

Dvejetas – III vieta

21.

Saida Micevičiūtė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys 2015“ 3-as etapas

Dvejetas – III vieta

22.

Evelina Karlikauskytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ I-as etapas

Dvejetas – III vieta

 

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

23.

Rugilė Gaidjurgytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – I vieta

24.

Miglė Kaupaitytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

 Mišrus dvej.- I vieta

25.

Nojus Grigorevičius

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

26.

Jokūbas Trakšelis

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – III vieta

 Mišrus dvej.- I vieta

27.

Orestas Austynas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

Dvejetas – II vieta

2016 metai

1.

Emilija Kunigiškytė

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – III vieta

 

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

 Mišrus dvej.-II vieta

  Vienetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

 Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Vienetas – III vieta

Jaunių U-15 turnyras Raseinių badmintono klubo taurė 2016

Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas - I vieta

  Dvejetas – I vieta

2.

Greta Šukutytė

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Vienetas – I vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – II vieta

  Dvejetas – I vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 4-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas - II vieta

   Dvejetas – I vieta

3.

Arnas Juknevičius

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

 Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

 Dvejetas – III vieta

  Vienetas – III vieta

Jaunučių U-13 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – III vieta

4.

Artūras Radavičius

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

 Dvejetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

 Dvejetas – III vieta

5.

Evelina Karlikauskytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

2 turas

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

   Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 turnyras Raseinių badmintono klubo taurė 2016

Dvejetas – III vieta

 

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Dvejetas – II vieta

6.

Beatričė Pilytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2015/2016“ 3-as turas

Dvejetas – III vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

   Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas - III vieta

   Dvejetas – II vieta

7.

Rusnė Vitkauskaitė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turas

Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – II vieta

  Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – I vieta

  Dvejetas – I vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turas

Dvejetas – I vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

8.

Goda Lukoševičiūtė

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turas

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turas

 

Dvejetas – III vieta

9.

Kristijonas Kilčauskas

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – II vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Vienetas – I vieta

    Dvejetas – I vieta

10.

Aidas Taučas

11-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – II vieta

Vienetas – I vieta

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – III vieta

11.

Diana Valantinaitė

11-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

   Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Dvejetas – III vieta

12.

Saida Micevičiūtė

Vaikų U-11 turnyras ,,Badmintonas jėga“

Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

   Dvejetas – I vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turas

Dvejetas – I vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

13.

Justas Balsys

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

  Vienetas – III vieta

  Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Dvejetas – III vieta

14.

Ignas Račas

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

 Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Dvejetas – III vieta

15.

Deividas Paškevičius

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – I vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – I vieta

   Dvejetas – I vieta

16.

Smiltė Mauragytė

12-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

Dvejetas – III vieta

Vaikų U-11 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 3 turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

Vaikų U-12 turnyras ,,Badmintonas jėga“

  Vienetas – III vieta

17.

Eividas Vaitkus

12-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

 

  Dvejetas – I vieta

18.

Kristijonas Klimas

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Mišrus dvej.- I vieta

    Vienetas – III vieta

   Dvejetas – I vieta

19.

Rugilė Gaidjurgytė

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

 

 

   Mišrus dvej.- I vieta

   Dvejetas – III vieta

20.

Mantas Vičas

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Mišrus dvej.- II vieta

   Vienetas – II vieta

   Dvejetas – II vieta

21.

Aistė Valantinaitė

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

   Mišrus dvej.- II vieta

    Dvejetas – III vieta

22.

Justas Zybartas

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

  Mišrus dvej.- III vieta

    Dvejetas – II vieta

23.

Laura Lauraitytė

Raseinių jaunių (U-15) čempionatas

 

  Mišrus dvej.- III vieta

2017 metai

1.

Rusnė Vitkauskaitė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – II vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

 

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 4-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

2.

Smiltė Mauragytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Dvejetas – I vieta

3.

Saida Micevičiūtė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 1-as turas

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

 

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 4-as turas

Dvejetas – III vieta

 

4.

Greta Šukutytė

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Vienetas - I vieta

   Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turas

Dvejetas – III vieta

LSD ,,Žalgiris“ atviros badmintono pirmenybės - Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – I vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – I vieta

5.

Evelina Karlikauskytė

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – III vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas -  III vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

     Vienetas -  III vieta

Dvejetas – I vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 2 turas

Dvejetas – III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

   Dvejetas – I vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2017“ 3-as turas

Vienetas –  III vieta

Dvejetas –  vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – I vieta

   Dvejetas – III vieta

6.

Arnas Juknevičius

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – II vieta

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – I vieta

12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

7.

Artūras Radavičius

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“ 1 turas

Dvejetas – II vieta

8.

Beatričė Pilytė

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

9.

Justas Balsys

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – I vieta

12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

  Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

10.

Lukas Puišys

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas - I vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – II vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – I vieta

11.

Diana Valantinaitė

12-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

Mišrus dvejetas – II vieta

12.

Deividas Paškevičius

12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

    Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – II vieta

   Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

   Dvejetas – III vieta

13.

Justas Pocius

12-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

    Dvejetas – III vieta 

14.

Emilija Kunigiškytė

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas -  II vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

X Pasaulio lietuvių sporto žaidynės (U-19 grupė)

Dvejetas – III vieta

15.

Rugilė Gaidjurgytė

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – II vieta

16.

Kristijonas Kilčauskas

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas - III vieta

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas – I vieta

17.

Justina Lauraitytė

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

Mišrus dvejetas – II vieta

18.

Aidas Taučas

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

    Vienetas - II vieta

Dvejetas – I vieta

Mišrus dvejetas – III vieta

19.

Justas Zybartas

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

20.

Jokūbas Trakšelis

Raseinių jaunių (U-17) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

21.

Justė Linkutė

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – II vieta

   Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

   Dvejetas – II vieta

22.

Aistė Valantinaitė

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – I vieta

   Dvejetas – I vieta

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas –  vieta

   Dvejetas – III vieta

23.

Ignas Račas

13-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Cj grupė)

   Vienetas – III vieta

   Dvejetas – II vieta

24.

Gytis Valaitis

13-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

   Vienetas – III vieta

   Dvejetas – II vieta

2018 metai

1.

Lukas Puišys

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

   Mišrus dvejetas –

III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

Vienetas – III vieta        Mišrus dvejetas –

II vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N2)

Vienetas  - II vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N3)

Vienetas – I vieta

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – I vieta  

   Dvejetas – I vieta

     Mišrus dvejetas –

             I vieta

2.

Greta Šukutytė

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

   Mišrus dvejetas –

III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – I vieta  

   Dvejetas – II vieta

    Mišrus dvejetas –

             II vieta

3.

Smiltė Mauragytė

Jaunučių U-13 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 1-as turas

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – II vieta

4.

Aistė Valantinaitė

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

   Dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – III vieta  

    Mišrus dvejetas –

             III vieta

5.

Evelina Karlikauskytė

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Cj grupė)

   Dvejetas – II vieta

  

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Mišrus dvejetas –

III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Cj grupė)

    Vienetas – III vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 3-as turas

Vienetas – II vieta

Dvejetas – II vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – I vieta

6.

Justas Pocius

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

7.

Deividas Paškevičius

13-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

   Vienetas – III vieta

   Dvejetas – III vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – II vieta

8.

Justas Balsys

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Mišrus dvejetas –

III vieta

Dvejetas – II vieta

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – III vieta 

9.

Arnas Juknevičius

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Dvejetas – III vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N2)

Vienetas  - I vieta

Dvejetas – I vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – II vieta  

10.

Artūras Radavičius

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 2-as turas

Dvejetas – III vieta

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Dvejetas – III vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N2)

Vienetas – II vieta

Dvejetas – I vieta

Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N3)

Dvejetas – III vieta

11.

Justas Zybartas

13-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

12.

Justė Linkutė

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė 2018“ 3-as turas

Dvejetas – II vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

13.

Klaudijus Stoškevičius

Badmintono turnyras CBC Junior U-15 (N3)

Dvejetas – III vieta

14.

Ignas Račas

Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N3)

Dvejetas – III vieta

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

             III vieta

15.

Astrėja Nutautaitė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – I vieta  

  Mišrus dvejetas –

        I vieta

16.

Milita Zalevskytė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – II vieta  

  Mišrus dvejetas –

        III vieta

17.

Domantas Kaupaitis

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

        III vieta

18.

Emilija Elzbergaitė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – III vieta  

 

19.

Loreta Radavičiūtė

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Mišrus dvejetas –

        II vieta

20.

Rokas Ladyga

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – II vieta

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

21.

Mikas Kropaitis

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – I vieta  

  Mišrus dvejetas –

        I vieta

22.

Adomas Bardauskas

Raseinių jaunučių (U-13) čempionatas

   Vienetas – III vieta  

 

23.

Emilija Kunigiškytė

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Vienetas – II vieta  

   Dvejetas – I vieta

     Mišrus dvejetas –

             I vieta

24.

Rusnė Vitkauskaitė

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

25.

Gytis Valaitis

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – II vieta

    Mišrus dvejetas –

             II vieta

26.

Jokūbas Trakšelis

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – I vieta

27.

Domantas Gaidjurgis

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – II vieta

28.

Eividas Vaitkus

Raseinių jaunimo (U-19) čempionatas

   Dvejetas – III vieta

2019 metai

1.

Lukas Puišys

Badmintono turnyras CBC Junior U-19 (N4)

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Zanavyko taurė (4 etapas)

Dvejetas – I vieta

2.

Nojus Alijauskas

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Mišrus dvejetas –

III vieta

3.

Rusnė Vitkauskaitė

Jaunių U-15 badmintono turnyras ,,Mūsų viltys“

Mišrus dvejetas –

III vieta

4.

Astrėja Nutautaitė

14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Dj grupė)

  Vienetas – II vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Dj grupė)

  Vienetas – III vieta

Dvejetas – II vieta

5.

Emilija Elzbergaitė

14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Dj grupė)

  Dvejetas – I vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Dj grupė)

Dvejetas – II vieta

6.

Justas Balsys

14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        III vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

7.

Greta Šukutytė

14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        III vieta

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

Vienetas – II vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita (Bj grupė)

    Mišrus dvejetas –

        II vieta

8.

Diana Valantinaitė

14-oji Lietuvos taurė, 1-as etapas  (Ds grupė)

    Dvejetas – I vieta

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Ds grupė)

    Dvejetas – III vieta

14-oji Lietuvos taurė, 3-as etapas  (Ds grupė)

    Dvejetas – III vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Ds grupė)

    Dvejetas – III vieta

Mišrus dvejetas –         I vieta

14-oji Lietuvos taurė, galutinė įskaita  (Ds grupė)

    Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas –         III vieta

Kelmė International

Vienetas – III vieta

Dvejetas – III vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras C grupė (kovo 16 d.)

Dvejetas – II vieta

CBC vienetų turnyras

Vienetas – III vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras  C grupė (balandžio 13 d.)

Dvejetas – II vieta

Mišrus dvejetas -

II vieta

,,Zanavyko taurė‘‘ 1 etapas

Dvejetas - II vieta

Mišrus dvejetas -

III vieta

Hummel Badmintono Lyga 2 etapas

Dvejetas – I vieta

9.

Grėtė Stanaitytė

Kavos banko Entuziastų turnyras C grupė (kovo 16 d.)

Dvejetas – II vieta

Kavos banko Entuziastų turnyras  C grupė (balandžio 13 d.)

Dvejetas – II vieta

10.

Deividas Paškevičius

14-oji Lietuvos taurė, 2-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

14-oji Lietuvos taurė, 4-as etapas  (Bj grupė)

    Dvejetas – III vieta

11.

Justė Linkutė

Jaunių U-17 badmintono turnyras ,,Žemaitijos taurė“ 2-as turas

Dvejetas – II vieta

12.

Tomas Petrauskas

,,Zanavyko taurė‘‘ 1 etapas

Mišrus dvejetas -

II vieta

Hummel Badmintono Lyga 3 etapas

Mišrus dvejetas –          II vieta

 

 

 

Raseiniečių pasiekimai Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio (2007-2015 m. m.) ir Lietuvos mokyklų žaidynėse (nuo 2015-2016 m. m.) finalinėse varžybose:

 

Mokslo metai

Bendrojo ugdymo mokykla

Užimta vieta

2007 - 2008

 

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

7

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

9

2008 - 2009

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

8

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

7

2009 - 2010

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

11

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

6

2010 - 2011

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

10

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

8

2011 - 2012

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (mergaitės)

12

Raseinių Šaltinio vidurinė mokykla (berniukai)

8

2012 - 2013

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (mergaitės)

14

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (berniukai)

10

2013 - 2014

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (mergaitės)

10

Raseinių Šaltinio pagrindinė mokykla (berniukai)

9

2014 - 2015

Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

7

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

8

2015 - 2016

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (mergaitės)

9

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

10-11

2016 - 2017

Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

6

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

8

2017 - 2018

Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

4

Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (berniukai)

7

2018 - 2019

Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

6

Raseinių Šaltinio progimnazija (berniukai)

7

P. s. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius neleido dalyvauti savo sportininkams mokyklų žaidynėse.

2019 - 2020

Raseinių Šaltinio progimnazija (mergaitės)

Dėl COVID 19 varžybos neįvyko

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla

P. s. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius neleido dalyvauti savo sportininkams mokyklų žaidynėse.

Kontaktai

Vilniaus g. 11, Raseiniai,   

LT-60180

Tel. nr. (8 428) 51 881,

Faksas (8 428) 51 133

El.p. kksc@raseiniai.lt

2% parama